Miesto kde zabudneš 
na celý svet, zhon a povinnosti.

Pod úpätím pohoria Považského Inovce, ktoré svojou krásou a pestrosťou fauny a fóry, množstvom hradov, výhliadok, chodníčkov, zákutí pre hubárov očarí každého svojho návštevníka. V tejto krásnej prírode sa nachádza tiež známe aj Jazero Duchonka. Toto miesto je „špeciálne“ nie len svojou polohou, krásnou scenériou, ale aj veľkou obľubou medzi turistami a dovolenkármi z blízka aj z ďaleka.

A tak je to aj s nami. Naše srdcia patria Duchonke. Zostávame verní tomuto krásnemu miestu obklopenému brezovo-borovicovým hájom. Sme skupina nadšencov a svojimi aktivitami by sme sa radi pričinili o „znovuzrodenie“ cestovného a turistického ruchu na jej brehoch a priľahlom okolí. Zastrešujeme a spájame všetkých nadšencov, čím prispievame k zlepšeniu podnikateľského prostredia a dávame možnosť podnikateľom spolupodieľať sa na zveľaďovaní tohto krásneho a roky obľúbeného miesta s využitím podnikateľských aktivít v oblasti ubytovacích služieb, turistiky a cykloturistiky, vodných a kolektívnych loptových športov, kultúry, gastronómie. Taktiež organizovania trailov, orientačných behov pre tých najnáročnejších až po kategórie amatérskych súťažiacich, rôznych športových a edukačných aktivít pre našich najmenších.

Keďže máme 20 ročné skúsenosti v tejto oblasti, sme pre všetkých, ktorým na Duchonke záleží silným zázemím. Svojou činnosťou budujeme prostredie, kde spájame podnikateľov ale i nadšencov, lokálpatriotov, aby sme tak všetci spoločne vytvorili dielo Duchonka.

Ak teda máte nápad, alebo viete ponúknuť službu, či už v skôr uvedených oblastiach, neváhajte nás kontaktovať. Pod vedením pána Miroslava Slezáka Vám náš tím rád pomôže spoznať sa, vzájomne si poradiť a svojimi podnikateľskými činnosťami, nápadmi a hlavne nadšením pre dobrú vec vytvoriť dielo Duchonka, kde bude aj vďaka Vám každý návštevník, turista, hubár, cyklista, bežec, či milovník vodných športov spokojný, kde každý obklopený krásnou prírodou a kvalitnými službami zabudne na celý svet, zhon a povinnosti a rád sa sem znova vráti.

Pridaj sa

Uvítame každého, kto by sa rád pridal k nám svojím nápadom, zámerom, športovou aktivitou... . Ak si teda ten, kto má šikovné ruky, nápad na vylepšenie, aktivitu, chuť niečo navrhnúť, zorganizovať športovú alebo kultúrnu akciu, prispieť možno zaujímavým článkom, vedomosťami alebo skúsenosťami, a to či už jednorazovo, alebo pravidelne ako náš nový člen tímu, napíš nám na stránku, alebo pošli mail priamo na info@novaduchonka.sk.

Tešíme sa na Teba

KONTAKTUJTE NÁS

Miroslav /

miroslav@novaduchonka.sk

Horám a turizmu sa venujem už 20 rokov, z toho 17 v zahraničí. Posledný môj projekt bol krízový management pre jeden veľký hotel v Tatrách, kde som s mojim teamom dosiahol úspech už v prvom roku a vykázali sme rekordný zisk. Venujem sa skialpinizmu a cyklistike, ktorá je športom číslo jedna aj v mieste môjho bydliska-Duchonke. Duchonka je moja srdcová záležitosť a strávil som tu moje študentské roky ako brigádnik na recepcii Campingu. Po rokoch v zahraničí som Duchonku začal vnímať inak. Videl som jej veľký potenciál napriek jej značne amortizovanemu vybaveniu. Stredisko svojou polohou, klímou a možnosťami nemá na Slovensku obdobu. Preto som vymyslel projekt Nová Duchonka, ktorý by mal stredisko dostať na prvú priečku rekreačných stredísk u nás.

Regina /

regina@novaduchonka.sk

Volám sa Regina a som tu pre vás
. Už ako malá som mala najradšej čas strávený v prírode a pri športe. Otcova záľuba pre rybárčenie, cyklistiku a vlastne všetky možné športové aktivity oboch mojich rodičov ma sprevádzali po celý život a vybudovali vo mne zvedavosť chcieť skúsiť každú aktivitu, chrániť prírodu, vidieť a zažiť vonku všetko, čo sa dá. A práve preto som tu dnes, v Novej Duchonke. Tá láska k prírode, športu, ľuďom..., zostali vo mne. Nedá mi, aby tento krásny kút zostal zabudnutý a spustošený. Veď kto z nás by si nechcel odpočinúť v krásnom borovicovo brezovom háji, počúvať spev vtákov, pozorovať skackajúcu vodu a západ slnka na hrebeňom Považského Inovca ? Tak spojme svoje nápady a sily pre dobrú vec.

Janka /

info@novaduchonka.sk

Celý život sa venujem pomoci nie len ľuďom, čo vyplýva zo zamerania, ktoré som vyštudovala, ale aj zvieratám, ktoré mám odmalička veľmi rada.... Vyrastala som v malej dedinke, v blízkosti Duchonky, kde som strávila celé detstvo, opekačky, diskotéky, ale aj dlhé túry, tábory. Roky utekali a po dlhej dobe, keď som sa znova na Duchonku vrátila už aj s mojou rodinou, so smútkom som zistila, že Duchonka už „nemá ten život“ ,že nie je to miesto, ktoré som pred rokmi poznala. Neporiadok a spustnuté zákutia.... , a tak skrsla myšlienka, že s tým treba niečo robiť a vrátiť tomuto čarovnému miestu znova život. Milujem prírodu, lesy, svoju rodinu, to všetko rada zosobním do myšlienky Novej Duchonky.

Fakturačné údaje

Nová Duchonka, sídlom Lipová 25, 956 22 Prašice, ICO: 53073631